+ 421 948 046 375  /  info@peknakupelna.sk  (Po-Pia 07:30 - 16:00)

+421 948 480 171  /  kontakt pre kompozitné, vinylové a plávajúce podlahy (Po-Pia 08:00 - 15:30)

 

Panel používateľa

Využite možnosť osobného odberu na odbernom mieste v Ružomberku, ktorý sa nachádza hneď vedľa hlavného ťahu Žilina - Poprad.

Na dobierku posielame len tovar označený SKLADOM.

Uvedené ceny platia len pri nákupe cez e-shop PEKNÁ KÚPEĽŇA (nie na kamennej predajni)

Opoczno PATCHWORK | Pekná kúpeľňa

7 položiek

Najmodernejšími domácimi úpravami v posledných sezónach sú tie, ktoré priamo odkazujú na prírodu. Kvetinový vzor dlaždíc z kolekcie Patchwork bude perfektný v kombinácii s monochromatickým povrchom. Ornament krásne zdôrazní moderný dizajn kúpeľne alebo kuchyne. Bude krásne kombinovať elegantnú jednoduchosť a exotický dizajn. Tento typ dekorácie sa dobre hodí k závažnosti betónu.

Všetci fanúšikovia aranžmánov inšpirovaných prírodou si určite obľúbia módne obklady do kuchyne a kúpeľne z kolekcie Patchwork. Pomôžu vytvoriť pevný základ pre eklektické aj moderné strohé miestnosti priamo z najlepších časopisov o interiérovom dizajne. Dlaždice, bohato zdobené kvetinovými ozdobami, budú základom pre každého návrhára. Vďaka nim priestor získa šarm, charakter a módny, súčasný šik. V spoločnosti bielej a čiernej nám táto dlažba umožní v posledných sezónach vytvoriť kombináciu hitov.

Galéria

Filter
Zobraziť: