+ 421 948 046 375  /  info@peknakupelna.sk  (Po-Pia 07:30 - 16:00)

+421 948 480 171  /  kontakt pre kompozitné, vinylové a plávajúce podlahy (Po-Pia 08:00 - 15:30)

 

Panel používateľa

Využite možnosť osobného odberu na odbernom mieste v Ružomberku, ktorý sa nachádza hneď vedľa hlavného ťahu Žilina - Poprad.

Uvedené ceny platia len pri nákupe cez e-shop PEKNÁ KÚPEĽŇA (nie na kamennej predajni)

Opoczno ROYAL BLACK | Pekná kúpeľňa

1 položka

Čierny mramor so zlatými a bielymi žilkami je horúcim trendom a jedinečnou ponukou značky Opoczno medzi poľskými výrobcami. Použitý ako akcent v interiéri mu dodáva štýl a originalitu. Nachádza sa na krbe alebo na vybranej stene a zvýrazní charakter interiéru.

Vytvorte vo svojom dome odvážny a originálny priestor. Čierne obklady inšpirované čiernym mramorom do kúpeľne, obývačky alebo kuchyne z kolekcie Royal Black vám umožnia premeniť každú izbu na luxusné, originálne miesto. V závislosti od oblasti, ktorú máme, sa môžeme rozhodnúť ich použiť ako charakteristický prízvuk nad krbom alebo na hlavnej stene za televízorom. Čierna je nadčasová a mimoriadne štýlová voľba. Bude perfektne ladiť s glamour aranžmánmi alebo industriálnymi loftmi alebo štylizáciami v štýle art deco. To je najlepšia odpoveď na otázku, aké dlaždice si vybrať do obývačky, aby mala luxusný vzhľad. Royal Black - to je zbierka, ktorá nebude nikomu ľahostajná. Pre odvážnych, kreatívnych a sebavedomých.

Galéria

Filter
Zobraziť: